De enige landen uit poule C die nog aanspraak maken op het WK zijn Ivoorkust en Marokko. Laat uitgerekend deze twee landen het op 11 november het tegen elkaar opnemen, in één van de spannendste resterende wedstrijden uit de Afrikaanse WK kwalificatiecyclus. Sylvain Gbohouo, doelman van de Ivoriaanse nationale ploeg, geeft tegenover de lokale media aan klaar te zullen zijn voor de beslissingswedstrijd voor het WK2018.
De sluitpost van TP Mazembe, spreekt eveneens tegen dat hij geschorst zou zijn voor het meest beladen duel van dit kalenderjaar. “Ondanks dat ze momenteel op de eerste plek staan, ben ik niet bang voor Marokko. Ik ben ervan overtuigd dat we op 11 november zullen winnen”, gaf Gbohouo aan.
Marokko treft Ivoorkust op 11 november in Abidjan. De mannen van Hervé Renard hebben aan één punt genoeg om zich voor het eerst in 20 jaar te kwalificeren voor het WK.