Marokko oefent in Casablanca tegen Kameroen

Sebtaoui staat open voor Marokko
dinsdag, 2 januari 2018, 23:01
El Hamdaoui traint mee met Jong FC Twente
woensdag, 3 januari 2018, 12:02
Bekijk alles

Het Marokkaans elftal zal op zaterdag 6 januari in een oefenduel aantreden tegen Kameroen. De ploeg van bondscoach Jamal Sellami wil zich daarmee voorbereiden voor de CHAN2018, die vanaf 13 januari van start gaat.

Marokko, die net als alle deelnemers alleen mag aantreden met een selectie uit de eigen competitie, opent het toernooi op 13 januari tegen het zuidelijke buurland Mauritanië. Soedan en Guinee zijn de overige twee landen uit Poule A.

Kameroen doet ook mee aan het toernooi en zit in de poule met Angola, Burkina Faso en Congo. De oefenwedstrijd tegen Kameroen zal aankomende zaterdag in Casablanca worden gespeeld en is niet toegankelijk voor het publiek. Het tijdstip is niet bekendgemaakt.