Marokko zal het in ieder geval zonder Yassine Bounou, Youssef Ait Bennasser en Achraf Hakimi moeten doen tegen Servië en Oezbekistan. De drie spelers hebben het trainingskamp van Marokko inmddels verlaten en hebben zich gemeld bij hun clubs, meldt teamarts Abderrazak Hefti.
Yassine Bounou en Youssef Ait Bennasser hebben zich geblesseerd gemeld op het trainingskamp van Marokko en na onderzoek is gebleken dat beide spelers minimaal tien dagen rust moeten hebben. Achraf Hakimi raakte dinsdag geblesseerd op de training en heeft zich inmiddels gemeld bij zijn club Real Madrid.
Ook Yassin Ayoub is geblesseerd. De middenvelder van FC Utrecht had voorafgaand aan het trainingskamp last van een knieblessure. Ayoub is een twijfelgeval voor beide duels, maar zal het trainingskamp niet verlaten.
Marokko speelt aanstaande vrijdag om 20:30 tegen Servië. Op 27 maart wacht een oefenduel tegen Oezbekistan in Casablanca. Die wedstrijd wordt om 21:00 Nederlandse tijd gespeeld.