Update: Lazaar arriveert in Italië voor medische keuring bij Genoa CFC

Mahdioui’s Trenčín schakelt Feyenoord uit
donderdag, 16 augustus 2018, 23:29
En-Nesyri verruilt Malaga voor C.D. Leganes
vrijdag, 17 augustus 2018, 12:07
Bekijk alles

Newcastle United is met het Italiaanse Genoa CFC in gesprek over de mogelijke overname van Achraf Lazaar. Dit weet de Italiaanse transfergoeroe Gianluca Di Marzio te melden.

De Marokkaanse international heeft nog een contract tot 2021 bij de Engelse club, maar komt niet meer voor in de plannen van de Spaanse trainer Rafael Benítez.

Achraf Lazaar kwam eerder uit voor AS Varese 1910, Palermo en Benevento. De linksback werd op 23 mei 2014 opgeroepen voor het Marokkaans nationaal elftal voor een vriendschappelijke treffen met Mozambique. In dat duel maakte hij zijn debuut voor het Marokkaanse elftal.

Update (17-8-2018) : 

Achraf Lazaar heeft zich vandaag gemeld bij Genoa CFC. De Marokkaanse verdediger komt over van Newcastle United en wanneer hij de medische keuring met succes doorstaat, dan zal de Marokkaanse international de opvolger worden van Diego Laxalt die vertrok naar AC Milan.