Rachid Taoussi gaat aan de slag in Algerije

Video: Heerlijke goal van Romain Saiss
dinsdag, 26 december 2017, 15:55
Oussama Tannane mag weg bij Las Palmas
vrijdag, 29 december 2017, 9:10
Bekijk alles

Oud-bondscoach Rachid Taoussi heeft een nieuwe uitdaging gevonden. De Marokkaanse trainer gaat aan de slag in Algerije. Daar zal hij CR Belouizdad onder zijn hoede nemen, zo meldt de Algerijnse club vandaag.

Het is de eerste keer dat Rachid Taoussi trainer wordt buiten Marokko. De Marokkaanse oefenmeester begon zijn carrière als trainer bij FAR-Rabat. Vervolgens trainde Taoussi Wydad, KAC-Kenitra, FUS-Rabat, Mas-Fez, Raja Casablanca en RS Berkane. Taoussi was wel technisch directeur bij Al-Ain en Al-Shabab in de Verenigde Arabische Emiraten.

Rachid Taoussi kwam zonder werkgever te zitten, nadat de clubleiding van RS Berkane vorige maand besloot de trainer te ontslaan. De 58-jarige trainer gaat voor 1,5 jaar aan de slag bij de club waar Badou Zaki vorig seizoen nog trainer was.