De clubleiding van Saint-Étienne heeft Hervé Renard op het lijstje staan om de vertrokken Christophe Galtier op te volgen. De recordkampioen van de Ligue 1 heeft sinds afgelopen donderdag contact met de bondscoach van Marokko.
Renard zelf heeft er nooit een geheim van gemaakt terug te willen kerel als clubtrainer in de Ligue 1. De oud-trainer van Sochaux en Lille maakte tijdens de afgelopen Afrika Cup bekend zich graag te willen revancheren, nadat hij in 2015 door zijn toenmalige club Lille werd ontslagen.
De situatie die zich momenteel afspeelt tussen de 48-jarige Franse oefenmeester en Hakim Ziyech, zou voor Renard een drijfveer zijn om zijn functie bij Marokko neer te leggen. Na de wedstrijd van Oranje gaf de bondscoach van Marokko aan een serieus vertrek te overwegen, wanneer de supporters van Marokko de naam van Ziyech tijdens een wedstrijd blijven scanderen.