Renard: “We zijn niet van de partij om alleen mee te doen”

WK 2018: Marokko loot Portugal, Spanje en Iran
vrijdag, 1 december 2017, 17:18
El Ahmadi : “‘Een hele pittige, maar vooral ook een mooie loting”
vrijdag, 1 december 2017, 20:03
Bekijk alles

Vanmiddag stond in Moskou de WK2018 loting op het programma. Marokko rolde als een van de laatste landen uit de koker en kwam in groep B met de landen Spanje, Portugal en Iran.

Bondscoach Hervé Renard liet weten dat hij Spanje had willen ontwijken: “Het zal niet gemakkelijk zijn met de regerend Europees kampioen, Spanje en Iran. De eerste wedstrijd zal een uitdaging zijn voot ons”, liet Renard na de loting weten.

De Fransman ging verder en liet weten dat het WK van hoog niveau zal zijn wanneer in een soortgelijke groep zit: “We zullen tegen elk team met opgeheven hoofd moeten spelen. We zijn niet van de partij om alleen deel te nemen,” aldus Renard

De bondscoach vindt de poule waar Marokko is ingedeeld geen makkelijke poule: “Op papier is het moeilijk, maar het blijft voetbal. We moeten geloven in onze kansen.