Voorselecties tegenstanders Marokko bekend

Selectie voor oefenwedstrijd telt 23 namen
woensdag, 28 december 2016, 14:51
“We willen niet na drie wedstrijden naar huis”
woensdag, 28 december 2016, 20:34
Bekijk alles

De Afrika-Cup staat weer voor de deur, deze week maakte Hervé Renard ook zijn selectie bekend en zo ook de andere opponenten van Marokko in de groep. De groep van Marokko telt drie andere landen Togo, Congo RD en Ivoorkust.

Voorselectie Ivoorkust:

Keepers :
Sylvian Gboho (TP Mazembe, Congo RD)
Badra Sangaré (AS Tanda, Ivoorkust)
Mande Sayouba (Stabæk, Noorwegen)

Verdedigers :
Serge Aurier (PSG,Frankrijk)
Mamadou Bagayoko (Sint-Truiden, België)
Éric Bailly (Manchester United, Engeland
Simon Deli (Slavia Praag, Tsjechië)
Ousmane Diarrassouba (Adanaspor, Turkije)
Wilfried Kanon (Ado- Denhaag, Nederland)
Lamine Koné (Sunderland, Engeland)
Adama Traoré (FC Bâle, Zwitserland)

Middenvelders :
Victorien Angban (Granada, Spanje)
Cheick Doukouré (Metz, Frankrijk)
Franck Kessié (Atalanta Bergamo, Italië)
Serge N’Guessan (Nancy, Frankrijk)
Geoffroy Serey Die (FC Bâle, Zwitersland)
Jean Michäel Seri (Nice, Frankrijk)

Aanvallers :
Wilfried Bony (Stoke City, Engeland)
Max Alain Gradel (Bournemouth, Engeland)
Salomon Kalou (Hertha Berlijn, Duitsland)
Jonathan Kodjia (Aston Villa, Engeland)
Nicolas Pépé (Angers Frankrijk)
Giovanni Sio (Rennes, Frankrijk)
Wilfired Zaha (Crystal Palace, Engeland)

Voorselectie RD Congo:

Keepers :
Matampi Vumi (TP Mazembe, Congo RD)
Kudimbana Nicaise (Antwerp, België)
Kiasumbua Joël (FC Wholhen, Zwitserland)

Verdedigers :
Bopé Merveille (TP Mazembe, Congo RD)
Tisserand Marcel (Ingolstadt, Duitsland)
Zakuani Gabriel (Northampton Town FC, Engeland)
Luyindama Christian (TP Mazembe, Congo RD)
Lomalisa Joyce (AS V Club, Congo RD)
N’Sakala Fabrice (Alanyaspor,Turkije),
N’Simba Vital (Bourg en Bresse,Frankrijk)

Middenvelders :
Mulumba Rémi (Gazélec Ajaccio, Frankrijk)
Mbemba Chancel (Newcastle United, Engeland)
Kamavuaka Wilson (Panetolikos, Griekenland)
Mulumbu Youssouf (Norwich City, Engeland)
Maghoma Jacques (Birmingham City, Engeland)
Bijimine Kabasele Jonathan (Cordoba, Spanje)
Mpoku Paul José (Panathinaikos, Griekenland)
Kage Hervé (Kortrijk,België)
Kebano Neeskens (Fulham, Engeland)

Aanvallers : 
Botaka Jordan (Charlton, Engeland)
Mubele Ndombe Firmin (Al Ahli Doha,Qatar)
Tulengi Sindani Ricky (DC Motema Pembe, Congo RD)
Kabananga Junior (Astana, Kazachstan)
Afobe Benik (Bournemouth, Engeland)
Bokila Jeremi (Al-Kharitiyat, Qatar)
Meschak Elia (TP Mazembe, Congo RD) 
Bakambu Cedric (Villarreal, Spanje)
Mbokani Dieumerci (Hull City/Engeland)
Bolingi Jonathan (TP Mazembe, Congo RD)

Voorselectie Togo :

Keepers :
Kossi Agassa (geen club)
Baba Tchagouni (FC Marmande, Frankrijk)
Cédric Mensah (Le Mans, Frankrijk)

Verdedigers: 
Serge Akakpo (Trabzonspor, Turkije)
Sadate Ouro-Akoriko (Al Khaleej, Saudi-Arabië)
Djene Dakonam (Saint-Truinden, België)
Gafar Mamah (Dacia, Moldavië)
Maklibè Kouloun (Dyto, Togo)
Hakim Ouro-Sama (AS Togo Port, Togo)
Vincent Bossou (Young Africans,Tanzania)
Joseph Douhadji (Rivers United, Nigeria)

Middenvelders:
Alaixys Romao (Olympiakos, Griekenland)
Matthieu Dossevi (Standard Luik, België)
Floyd Ayité (Fulham, Engeland)
Henritsè Eninful (Doxa, Duitsland)
Lalawele Atakora (Helsingborgs, Zweden)
Prince Segbefia (Goztepe, Turkije)
Ihlas Bebou (Fortuna Düsseldorf, Duitsland)
Franco Atchou (Dyto, Togo)
Victor Nukafu (Entente II, Togo)
Serge Gakpe (Genoa, Italië)

Aanvallers:
Emmanuel Adebayor (geen club),
Fo Doh Laba (RS Berkane, Marokko)
Komlan Agbeniadan (WAFA, Ghana)
Razak Boukari (Châteauroux, Frankrijk)