De Afrika Cup begint over enkele weken. Marokko zal het dan opnemen tegen Ivoorkust, Congo RD en Togo. In gesprek met RfI, gaf Boufal toe dat Marokko niet in een makkelijke poule zit.
“Het is geen simpele groep, maar wanneer je een doelstelling voor ogen hebt om de Afrika-Cup te winnen, dan is het niet zo dat je na twee á drie wedstrijden weer terugkeert naar huis”, liet Boufal weten tegenover het Franse medium.
“Ons doelstelling is vooral winnen en heel ver te komen”, vervolgt Boufal. Wanneer je de Afrika Cup wilt winnen, dan moet men het ook laten zien tegen sterke ploegen. Persoonlijk ben ik voor niemand bang en dat geldt ook voor mijn teamgenoten. We zullen strijd moeten leveren”, sloot de recordaankoop van Southampton af.