WK Onder 20: Marokko opent sterk met 2-0 zege op Spanje



Marokko Onder 20 is het Wereldkampioenschap in Chili uitstekend begonnen. In hun eerste groepswedstrijd wisten de jonge Leeuwen met 2-0 te winnen van Spanje Onder 20.

De eerste helft verliep stroef voor Marokko. De ploeg had moeite om in hun spel te komen, maar wist toch enkele kansjes te creëren. Spanje probeerde het initiatief te nemen, maar kwam niet tot echte uitgespeelde mogelijkheden.

Na rust schakelde Marokko een tandje bij. In de 54e minuut volgde de beloning: na een snelle en strakke counter zette Yassine Zabiri de 1-0 op het scorebord. Hij werd uitstekend bediend door Gessime Yassine, die de bal op het juiste moment meegaf.

Slechts vier minuten later lag de tweede treffer al in het Spaanse doel. Na een prachtige individuele actie van Othmane Maamma wist Gessime Yassine dit keer zelf af te ronden: 2-0.

Met die marge speelde Marokko volwassen en gecontroleerd uit. Spanje probeerde nog wel aan te dringen, maar vond geen opening meer in de Marokkaanse defensie.

Nieuwer Ouder