"Het hele gebeuren met Abdelhak is een gunst."


In een inspirerend gesprek met Abderrahim Nouri, de broer van Abdelhak, liet hij weten hoe het met zijn broertje gaat en hoe de afgelopen jaren eruit hebben gezien. Het gesprek vond plaats in de podcast Schuilen in Schoonheid met Matthijs van Nieuwkerk.

Abderrahim liet weten dat het goed gaat met Abdelhak, maar dat hij nog wel dagelijks intensieve zorg nodig heeft. De broer van Abdelhak gaf verder ook aan wat de ziekte van zijn broertje voor hem en de familie betekent.

"Achter elke beproeving zit wijsheid. Als wij wisten wat die wijsheid was, zouden we het nog een keer laten gebeuren. Het hele gebeuren met mijn broertje zien wij daarom als een gunst.”

Abderrahim gaf verder aan dat zijn familie, ondanks wat er met zijn broertje is gebeurd, nog steeds voetbal en met name Ajax volgen.

"We hebben nog goed contact met Ajax en kijken nog regelmatig wedstrijden. Het niveau is niet meer zoals het was, maar het gaat nu wel beter. Met spelers als Ouazane en Bounida heb je spelers waar je graag naar wilt kijken.”

We vragen Allah (s.w.t.) om Abdelhak te genezen en zijn familie sabr te schenken.
Nieuwer Ouder