Marokko is de Afrika Cup begonnen met een 2-0 overwinning op Comoren, maar eenvoudig ging het niet. In de eerste helft had de ploeg het lastig tegen een goed georganiseerd Comoren. Marokko kreeg wel een grote kans toen Brahim Díaz in het strafschopgebied werd neergehaald, maar Soufiane Rahimi miste de toegekende penalty.
Na rust kwam Marokko beter in het spel. Brahim Díaz opende de score en zorgde voor opluchting bij de Atlas Leeuwen. Comoren bleef strijden, maar kon geen echte doorbraak forceren. Ayoub El Kaabi maakte nog een heerlijke 2-0 met een omhaal.
Comoren bood lange tijd sterk weerstand en maakte het Marokko moeilijk met compact verdedigen. Uiteindelijk trok de ervaring en kwaliteit van Marokko de wedstrijd over de streep, wat een belangrijke en vertrouwen gevende start van het toernooi opleverde.
