Ounahi reageert op kritiek uit Marokko: ‘Ik accepteer het’



De Marokkaanse middenvelder Azzedine Ounahi heeft gereageerd op de kritiek die hij ontving na zijn optreden in de eerste groepswedstrijd tegen Brazilië. Zowel Marokkaanse media als supporters waren kritisch over het spel van de international, die volgens velen niet zijn gebruikelijke niveau haalde.

Tijdens een persconferentie liet Ounahi weten begrip te hebben voor de reacties vanuit zijn thuisland. Volgens de middenvelder zijn de hoge verwachtingen een logisch gevolg van zijn eerdere prestaties in het shirt van Marokko.

"De kritiek die ik heb ontvangen, accepteer ik. Ze willen me op hetzelfde niveau zien als gewoonlijk, vooral met Marokko”, aldus Ounahi.

De 26-jarige middenvelder geldt al jaren als een van de steunpilaren van de Atlasleeuwen. Sinds het succesvolle WK van 2022 wordt hij gezien als een van de gezichten van de nationale ploeg, waardoor zijn prestaties nauwlettend worden gevolgd door supporters en analisten.

Tijdens dezelfde persconferentie sprak Ounahi ook zijn waardering uit voor de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, Fouzi Lekjaa. De international prees de betrokkenheid van Lekjaa bij het nationale elftal en zijn inzet voor de ontwikkeling van het Marokkaanse voetbal.

"Voorzitter Fouzi Lekjaa is een echte voetballiefhebber. Als hij de mogelijkheid had, zou hij zelfs het veld oplopen om met ons mee te spelen. We kennen allemaal zijn vaderlandsliefde en alles wat hij heeft betekend voor het Marokkaanse voetbal”, aldus Ounahi

Nieuwer Ouder